plasma-camera - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Photo
az: Fotoşəkil

en: Camera
az: Kamera

en: An error occurred: "%1". Please consider restarting the application if it stopped working.
az: Xəta baş verdi: "%1". Tətbiqi yenidən başlatma tövsiyyə olunur.

en: Switch mode
az: Dəyişmə rejimi

en: Switch Camera
az: Kameranı dəyişmək

en: Cancel self-timer
az: Taymeri ləğv etmək

en: Capture photo
az: Fotoşəkil çəkmək

en: Stop recording video
az: Video çəkilişini dayandırmaq

en: Start recording video
az: Video çəkilişini başlatmaq

en: Failed to take a photo
az: Şəkil çəkilişi uğursu oldu

en: Failed to start recording
az: Çəkilişi başlatmaq uğursuz oldu

en: Camera not available
az: Kamera əlçatan deyil

en: About
az: Haqqında

en: Auto
az: Avtomatik

en: © Plasma Mobile Developers
az: © Plasma Mobile Tərtibçiləri
