plasma-camera - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Photo
cs: Fotka

en: Exposure
cs: Expozice

en: Camera
cs: Fotoaparát

en: Switch mode
cs: Přepnout režim

en: Failed to take a photo
cs: Chyba při pořizování fotografie

en: Failed to start recording
cs: Chyba při spuštění záznamu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Filename pattern
cs: Vzor pro výběr souborů

en: About
cs: O aplikaci

en: Auto
cs: Automaticky

en: Select Camera
cs: Vyberte fotoaparát

en: © Plasma Mobile Developers
cs: © Vývojáři Plasma Mobile
