plasma-camera - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Photo
da: Foto

en: Microphone is enabled
da: Mikrofonen er aktiveret

en: Microphone is disabled
da: Mikrofonen er deaktiveret

en: Exposure
da: Eksponering

en: Camera
da: Kamera

en: An error occurred: "%1". Please consider restarting the application if it stopped working.
da: Der opstod en fejl: "%1". Overvej venligst at genstarte programmet hvis det holdt op med at virke.

en: Switch mode
da: Skift tilstand

en: Switch Camera
da: Skift kamera

en: Cancel self-timer
da: Annuller selvudløser

en: Capture photo
da: Tag billede

en: Stop recording video
da: Stop optagelse af video

en: Start recording video
da: Start optagelse af video

en: Failed to take a photo
da: Kunne ikke tage et billede

en: Failed to start recording
da: Kunne ikke starte optagelse

en: Camera not available
da: Kamera ikke tilgængeligt

en: Settings
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: Auto
da: Automatisk

en: © Plasma Mobile Developers
da: © Plasma Mobile's udviklere
