plasma-camera - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Photo
he: תמונה

en: Video
he: סרטון

en: Microphone is enabled
he: המיקרופון פעיל

en: Microphone is disabled
he: המיקרופון מושבת

en: Exposure
he: חשיפה

en: Camera
he: מצלמה

en: An error occurred: "%1". Please consider restarting the application if it stopped working.
he: אירעה שגיאה: „%1”. נא לשקול להפעיל את היישומון מחדש אם הפסיק לתפקד.

en: The video encoder is struggling to keep up. Try lowering your recording settings to improve performance.
he: מקודד הוידאו בקושי מצליח לעמוד בקצב. כדאי להנמיך את הגדרות ההקלטה שלך כדי לשפר את הביצועים.

en: Switch mode
he: החלפת מצב

en: Switch Camera
he: החלפת מצלמה

en: Cancel self-timer
he: ביטול תזמון עצמי

en: Capture photo
he: צילום תמונה

en: Stop recording video
he: עצירת הקלטת סרטון

en: Start recording video
he: התחלת הקלטת סרטון

en: Failed to take a photo
he: צילום התמונה נכשל

en: Failed to start recording
he: התחלת ההקלטה נכשלה

en: Exposure Value
he: ערך חשיפה

en: Camera not available
he: המצלמה לא זמינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Select camera
he: בחירת מצלמה

en: Video recording resolution
he: רזולוציית הקלטת וידאו

en: Video recording quality
he: איכות הקלטת וידאו

en: Video recording frame rate
he: קצב תמוניות הקלטת וידאו

en: Video recording codec
he: מפענח הקלטת וידאו

en: Filename pattern
he: תבנית שם קובץ

en: Output path
he: נתיב פלט

en: About
he: על אודות

en: Video Recording Resolution
he: רזולוציית הקלטת וידאו

en: Auto
he: אוטו׳

en: Video Recording Quality
he: איכות הקלטת וידאו

en: Very low quality
he: איכות נמוכה מאוד

en: Low quality
he: איכות נמוכה

en: Normal quality
he: איכות רגילה

en: High quality
he: איכות גבוהה

en: Very high quality
he: איכות גבוהה מאוד

en: Video Recording Framerate
he: קצב תמוניות להקלטת וידאו

en: Video Recording Codec
he: מפענח הקלטת וידאו

en: Select Camera
he: בחירת מצלמה

en: Output filename pattern
he: תבנית שם קובץ פלט

en: © Plasma Mobile Developers
he: © מפתחי פלזמה לניידים

en: Marco Martin
he: מרקו מרטין

en: Jonah Brüchert
he: יונה בריכרט

en: Andrew Wang
he: אנדרו וונג

en: Devin Lin
he: דווין לין
