plasma-camera - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Photo
hi: तस्वीर

en: Video
hi: वीडियो

en: Camera
hi: कैमरा

en: An error occurred: "%1". Please consider restarting the application if it stopped working.
hi: एक त्रुटि हुई: "%1"। यदि एप्लिकेशन ने काम करना बंद कर दिया है तो कृपया इसे पुनः आरंभ करने पर विचार करें।

en: Switch mode
hi: स्विच मोड

en: Switch Camera
hi: कैमरा स्विच करें

en: Cancel self-timer
hi: सेल्फ़-टाइमर रद्द करें

en: Capture photo
hi: फोटो कैप्चर करें

en: Stop recording video
hi: वीडियो रिकॉर्डिंग बंद करें

en: Start recording video
hi: वीडियो रिकॉर्डिंग शुरू करें

en: Failed to take a photo
hi: फ़ोटो लेने में विफल

en: Failed to start recording
hi: रिकॉर्डिंग शुरू करने में विफल

en: Camera not available
hi: कैमरा उपलब्ध नहीं है

en: About
hi: के बारे में

en: Auto
hi: ऑटो

en: © Plasma Mobile Developers
hi: © प्लाज्मा मोबाइल डेवलपर्स

en: Marco Martin
hi: मार्को मार्टिन

en: Jonah Brüchert
hi: जोना ब्रुचर्ट
