plasma-camera - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Photo
hu: Fénykép

en: Video
hu: Videó

en: Camera
hu: Kamera

en: An error occurred: "%1". Please consider restarting the application if it stopped working.
hu: Hiba történt: „%1”. Indítsa újra az alkalmazást, ha az leállt.

en: Switch mode
hu: Módváltás

en: Switch Camera
hu: Kameraváltás

en: Cancel self-timer
hu: Önkioldó leállítása

en: Capture photo
hu: Fénykép készítése

en: Stop recording video
hu: Videofelvétel leállítása

en: Start recording video
hu: Videofelvétel indítása

en: Failed to take a photo
hu: Nem sikerült fényképet készíteni

en: Failed to start recording
hu: Nem sikerült elindítani a felvételt

en: Camera not available
hu: A kamera nem érhető el

en: About
hu: Névjegy

en: Auto
hu: Automatikus

en: © Plasma Mobile Developers
hu: © A Plasma Mobile fejlesztői
