plasma-camera - en to ka translation catalogue (42 entries)

en: Photo
ka: სურათი

en: Video
ka: ვიდეო

en: Microphone is enabled
ka: მიკროფონი ჩართულია

en: Microphone is disabled
ka: მიკროფონი გამორთულია

en: Exposure
ka: ექსპოზიცია

en: Camera
ka: კამერა

en: An error occurred: "%1". Please consider restarting the application if it stopped working.
ka: შეცდომა: %1 . თუ პროგრამამ მუშაობა შეწყვიტა, გადატვირთეთ ის.

en: The video encoder is struggling to keep up. Try lowering your recording settings to improve performance.
ka: ვიდეოს ენკოდერი ვერ გვეწევა. წარმადობის გასაზრდელად სცადეთ, შეამციროთ ჩაწერის პარამეტრები.

en: Switch mode
ka: რეჟიმის გადართვა

en: Switch Camera
ka: კამერის გადართვა

en: Cancel self-timer
ka: წამმზომის გაუქმება

en: Capture photo
ka: ფოტოს გადაღება

en: Stop recording video
ka: ვიდეოს ჩაწერის შეჩერება

en: Start recording video
ka: ვიდეოს ჩაწერის დასაწყისი

en: Failed to take a photo
ka: ფოტოს გადაღების შეცდომა

en: Failed to start recording
ka: ჩაწერის დაწყების შეცდომა

en: Exposure Value
ka: ექსპოზიციის მნიშვნელობა

en: Camera not available
ka: კამერა მიუწვდომელია

en: Settings
ka: მორგება

en: Select camera
ka: აირჩიეთ კამერა

en: Video recording resolution
ka: ვიდეოს ჩაწერის გაფართოება

en: Video recording quality
ka: ვიდეო ჩაწერის ხარისხი

en: Video recording frame rate
ka: ვიდეოს ჩაწერის კადრების სიხშირე

en: Video recording codec
ka: ვიდეოს ჩაწერის კოდეკი

en: Filename pattern
ka: ფაილის სახელის ნიმუში

en: Output path
ka: გამოტანის ბილიკი

en: About
ka: შესახებ

en: Video Recording Resolution
ka: ვიდეოს ჩაწერის გაფართოება

en: Auto
ka: ავტომატური

en: Video Recording Quality
ka: ვიდეოს ჩაწერის ხარისხი

en: Very low quality
ka: ძალიან დაბალი ხარისხი

en: Low quality
ka: დაბალი ხარისხი

en: Normal quality
ka: ნორმალური ხარისხი

en: High quality
ka: მაღალი ხარისხი

en: Very high quality
ka: ძალიან მაღალი ხარისხი

en: Video Recording Framerate
ka: ვიდეო ჩაწერის კადრების სიხშირე

en: Video Recording Codec
ka: ვიდეოს ჩაწერის კოდეკი

en: Select Camera
ka: აირჩიეთ კამერა

en: Output filename pattern
ka: გამოტანის ფაილის სახელის ნიმუში

en: © Plasma Mobile Developers
ka: © Plasma Mobile-ის პროგრამისტები

en: Marco Martin
ka: მაკრო მარტინი

en: Andrew Wang
ka: ენდრიუ ვანგი
