plasma-camera - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Photo
nn: Foto

en: Camera
nn: Kamera

en: An error occurred: "%1". Please consider restarting the application if it stopped working.
nn: Det oppstod ein feil: «%1». Vurdera å starta programmet på nytt dersom det har slutta å verka.

en: Switch mode
nn: Byt modus

en: Switch Camera
nn: Byt kamera

en: Cancel self-timer
nn: Avbryt sjølvutløysar

en: Capture photo
nn: Ta bilete

en: Stop recording video
nn: Stopp opptak

en: Start recording video
nn: Start opptak

en: Failed to take a photo
nn: Klarte ikkje ta bilete

en: Failed to start recording
nn: Klarte ikkje starta opptak

en: Camera not available
nn: Kamera er ikkje tilgjengeleg

en: About
nn: Om

en: © Plasma Mobile Developers
nn: © Plasma Mobile-utviklarane
