plasma-camera - en to sa translation catalogue (18 entries)

en: Photo
sa: चित्रं

en: Video
sa: विडिओ

en: Camera
sa: कॅमेरा

en: An error occurred: "%1". Please consider restarting the application if it stopped working.
sa: एकः त्रुटिः अभवत्: "%1" । यदि एप्लिकेशनं कार्यं स्थगितम् अस्ति तर्हि कृपया पुनः आरम्भं कर्तुं विचारयन्तु।

en: Switch mode
sa: स्विच मोड

en: Switch Camera
sa: स्विच कॅमेरा

en: Cancel self-timer
sa: स्वसमयनिर्धारकं रद्दं कुर्वन्तु

en: Capture photo
sa: फोटो कैप्चर करें

en: Stop recording video
sa: विडियो रिकार्ड् करणं स्थगयन्तु

en: Start recording video
sa: विडियो रिकार्ड् करणं आरभत

en: Failed to take a photo
sa: फोटो ग्रहीतुं असफलः अभवत्

en: Failed to start recording
sa: रिकार्डिङ्ग् आरभ्यतुं असफलम्

en: Camera not available
sa: कॅमेरा उपलब्धः नास्ति

en: About
sa: विषये

en: Auto
sa: ऑटो

en: © Plasma Mobile Developers
sa: © प्लाज्मा मोबाईल डेवलपर्स

en: Marco Martin
sa: मार्को मार्टिन्

en: Jonah Brüchert
sa: जोनाह ब्रुचेर्ट
