plasma-desktop - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: General
ar: عام

en: Display style:
ar: نمط العرض:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
ar: لا يوجد علم

en: Layouts:
ar: التّخطيطات:

en: Configure…
ar: اضبط…
