plasma-desktop - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
ast: El xestor de ficheros en segundu planu (kded6) nun ta n'execución. Asegúrate de que ta instaláu correutamente.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
ast: Aniciáronse/paráronse dalgunos servicios cuando'l xestor de servicios en segundu planu (kded6) se reanició p'aplicar los cambeos.

en: All Services
ast: Tolos servicios

en: Startup Services
ast: Servicios del aniciu

en: Load-on-Demand Services
ast: Servicios de carga baxo demanda

en: Not running
ast: Nun ta n'execución

en: Running
ast: N'execución

en: Stop Service
ast: Parar el serviciu

en: Start Service
ast: Aniciar el serviciu
