plasma-desktop - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Editing Action '%1'
ast: Edición de l'aición «%1»

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
ast: Contién

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
ast: Comandu:

en: The device must be of the type %1
ast: El preséu ha ser del tipu «%1»

en: No Action Selected
ast: Nun se seleición nenguna aición

en: Cannot be deleted
ast: Nun se pue desaniciar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
ast: Quitar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
ast: Editar…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
ast: Amestar…
