plasma-desktop - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Activities
az: Iş Otaqları

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
az: İş otaqlarını silmək

en: Are you sure you want to delete '%1'?
az: '%1' silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Error loading the QML files. Check your installation.
    Missing %1
az: QML faylının yüklənməsi xətası. Quraşdırmanızı yoxlayın.
    %1 çatışmır

en: General
az: Əsas

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
az: Yeni İş otağı yaratmaq

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings
az: İş otağı Ayarları

[ctx: @action:button]
en: Create
az: Yaratmaq

en: Icon:
az: İkon:

en: Name:
az: Adı:

en: Description:
az: Təfərrüatı:

en: Privacy:
az: Məxfilik:

en: Do not track usage for this activity
az: Bu İş otağının işini izləməmək

en: Shortcut for switching:
az: Dəyişdirmək üçün qısayol:

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
az: İş otağı tarixçəsini neçə ay saxlamaq

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
az: İş otağı tarixçəsində hansı məlumatları saxlamaq

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
az: İş otağı tarixini saxlamaq üçün tətbiqlərin siyahısı

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
az: İş otağı tarixini saxlamayan tətbiqlərin siyahısı

en: Switching
az: Keçid

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure %1 activity
az: %1 İş otağıni təmzimləmək

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
az: %1 İş otağını silmək

en: Create New…
az: Yenisini yaratmaq...

en: Activity switching
az: Başqa İş otağına keçid

[ctx: @action]
en: Walk through activities
az: İş otaqlarında gəzinmək

[ctx: @action]
en: Walk through activities (Reverse)
az: İş otaqlarında gəzinmək (Əksinə)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_virtualDesktopSwitchEnabled)
en: Remember for each activity (needs restart)
az: Hər İş otağı üçün yadda saxlamaq (yenidən başladılmalı)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current virtual desktop:
az: Hazırkı virtual İş masası:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Shortcuts:
az: Qısayollar:
