plasma-desktop - en to az translation catalogue (20 entries)

en: This module lets you configure the file indexer and search functionality.
az: Bu modul, fayl indeksatorunu və axtarış funksiyasını tənzimləməyə imkan verir.

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
az: Bu, KRunner'dən və tətbiq başladıcısı menyusundan fayl axtarışını söndürəcək və bütün KDE tətbiqlərindən genişləndirilmiş meta məlumatları görünüşünü siləcəkdir.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
az: Saxalanılmış indeks məlumatlarını silmək istəyirsiniz? %1 sahəsi boşaldılacaq, lakin əgər sonradan indeksləmə təkrar aktiv edilərsə, giriş indeksi sıfırdan yenidən yaradılmalıdır. Bu faylların sayından asılı olaraq müəyyən vaxt apara bilər.

en: Delete Index Data
az: İndeks verilənlərini silin

en: File Search helps you quickly locate all your files based on their content.
az: Fayl axtarışı sizin bütün faylları tərkiblərinə əsasən tez tapmağa kömək edir.

en: Enable File Search
az: Fayl axtarışı funksiyasını aktiv etmək

en: Also index file content
az: Həmçinin fayl tərkiblərini indeksləmək

en: Index hidden files and folders
az: Gizli faylları və qovluqları indeksləmək

en: Status: %1, %2% complete
az: Vəziyyət: %1, %2% başa çatdı

en: Pause Indexer
az: İndeksləyiciyə fasilə

en: Resume Indexer
az: İndeksləyicini davam etdirin

en: Currently indexing: %1
az: Hal-hazırda indekslənir: %1

en: Folder specific configuration:
az: Verilmiş qovluqların tənzimləmələri:

en: Start indexing a folder…
az: Qovluğun indekslənilməsinə başlamaq…

en: Stop indexing a folder…
az: Qovluğun indekslənməsini dayandırmaq…

en: Not indexed
az: İndekslənməyib

en: Indexed
az: İndekslənib

en: Delete entry
az: Daxil edilənləri silmək

en: Select a folder to include
az: Əlavə etmək üçün qovluq seçin

en: Select a folder to exclude
az: İstisna edilən qovluqları seçin
