plasma-desktop - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Position on screen:
az: Ekrandakı mövqeyi:

en: Top
az: Yuxarı

en: Center
az: Mərkəz

en: Activation:
az: Aktivləşdirmə:

[ctx: @option:check]
en: Activate when pressing any key on the desktop
az: İş masasında hər hansı bir düyməyə vurduqda aktivləşdirmək

en: History:
az: Tarixçə:

[ctx: @option:check]
en: Remember past searches
az: Sonuncu axtarışları yadda saxlamaq

[ctx: @option:check]
en: Retain last search when re-opening
az: Təkrar açıldıqda sonuncu axtarışları yadda saxlamaq

[ctx: @option:check]
en: Activity-aware (last search and history)
az: Aktivlik nəzərə alınaraq (əvvəlki axtarış və tarixçə)

en: Clear History
az: Tarixçəni Təmizləmək

[ctx: @action:button %1 activity name]
en: Clear History for Activity "%1"
az: "%1" fəaliyyətinə aid tarixçəni təmizləyin

en: Clear History…
az: Tarixçəni Təmizləmək…

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for all activities]
en: For all activities
az: Bütün fəaliyyətlər üçün

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for this activity]
en: For activity "%1"
az: "%1" fəaliyyəti üçün

[ctx: @label]
en: Plugins:
az: Qoşmalar:

[ctx: @action:button]
en: Configure Enabled Search Plugins…
az: Aktiv axtarış qoşmalarını ayarlayın...
