plasma-desktop - en to az translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (colorScheme), group (General)
en: Color scheme name
az: Rəng sxeminin adı

note: i18n: ectx: label, entry (singleClick), group (KDE)
en: Single click to open files
az: Faylları açmaq üçün tək klik

note: i18n: ectx: label, entry (lookAndFeelPackage), group (KDE)
en: Global Look and Feel package
az: Qlobal Xarici Görünüş paketi

note: i18n: ectx: label, entry (defaultLightLookAndFeel), group (KDE) i18n: ectx: label, entry (defaultDarkLookAndFeel), group (KDE)
en: Global Look and Feel package, alternate
az: Qlobal Xarici Görünüş paketi, alternativ

note: i18n: ectx: label, entry (animationDurationFactor), group (KDE)
en: Animation speed
az: Animasiya sürəti

en: Theme:
az: Mövzu:

en: Animation speed:
az: Animasiya sürəti:

[ctx: Animation speed]
en: Slow
az: Yavaş

[ctx: Animation speed]
en: Instant
az: Ani

en: Change Wallpaper…
az: Divar Kağızını dəyişin…

en: More Appearance Settings…
az: Daha çox xarici görünüş ayarları...

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders [opens them/selects them]']
en: Clicking files or folders:
az: Faylları və qovluqları açmaq üçün klikləmə:

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders opens them']
en: Opens them
az: Onları açın

en: Select by clicking on item's selection marker
az: Elementin seçim işarəsini klikləyərək seçin

[ctx: part of a sentence: 'Clicking files or folders selects them']
en: Selects them
az: Onları seçin

en: Open by double-clicking instead
az: Əvəzinə cüt kliklə açın

en: More Behavior Settings…
az: Daha çox davranış ayarları…

en: Most Used Pages:
az: Çox istifadə olunan səhifələr:
