plasma-desktop - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
az: Bu <i>VebQovluq</i> üçün ad seçin. Həmçinin server ünvanı, port, qovluğa yol təyin edin və <b>Saxlayın və Qoşulun</b> düyməsinə vurun.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
az: Bu <i>SSH qovluq</i> üçün ad seçin. Həmçinin server ünvanı, port, qovluğa yol təyin edin və <b>Saxlayın və Qoşulun</b> düyməsinə vurun.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
az: Bu <i>FTP qovluq</i> üçün ad seçin. Həmçinin server ünvanı, port, qovluğa yol təyin edin və <b>Saxlayın və Qoşulun</b> düyməsinə vurun.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
az: Bu <i>Microsoft Windows şəbəkə Qovluğu</i> üçün ad seçin. Həmçinin server ünvanı, port, qovluğa yol təyin edin və <b>Saxlayın və Qoşulun</b> düyməsinə vurun.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
az: Serverlə bağlantı alınmadı.  Şəbəkə bağlantısını yoxlayın və yenidən cəhd edin.

en: Save && C&onnect
az: Saxlayın və Q&oşulun

en: C&onnect
az: Q&oşulun

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
az: Şəbəkə qovluğunun əlavə edilməsi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
az: Yeni Şəbəkə Qovluğu əlavə etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
az: Bağlantı üçün istədiyiniz şəbəkə qovluğu növünü seçin və İrəli düyməsinə vürün

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
az: &Sonuncu bağlantı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
az: &Veb Qovluq (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
az: &SSH qoluğu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
az: &Microsoft® Windows® şəbəkə diski

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
az: Şəbəkə Qovluğu Məlumatları

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
az: &Adı:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
az: &İstifadəçi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
az: &Protokol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
az: Q&ovluq:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
az: Şifrələmə:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
az: Uzaqdakı qovluq üçün ad s&eçin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
az: Şifrələməni &istifadə etmək

en: KDE Network Wizard
az: KDE Şəbəkə Ayarlanması

en: Primary author and maintainer
az: Müəllif və Himayəçi
