plasma-desktop - en to az translation catalogue (5 entries)

en: General
az: Əsas

en: Display style:
az: Görüntü tərzi:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
az: Bayraq yoxdur

en: Layouts:
az: Dİl qatı ayarları:

en: Configure…
az: Tənzimləyin...
