plasma-desktop - en to az translation catalogue (28 entries)

en: General
az: Əsas

en: General:
az: Əsas:

en: Show application icons on window outlines
az: Tətbiq nişanlarını pəncərə konturlarında göstərmək

en: Show only current screen
az: Yalnız cari ekranı göstərmək

en: Navigation wraps around
az: Dairəvi naviqasiya

en: Layout:
az: İstiqamət:

[ctx: The pager layout]
en: Default
az: Standart

en: Horizontal
az: Üfüqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Text display:
az: Ekran mətni:

en: No text
az: Mətn yoxdur

en: Activity number
az: İş otağı nömrəsi

en: Desktop number
az: İş masası nömrəsi

en: Activity name
az: İş otağının adı

en: Desktop name
az: İş masasının adı

en: Selecting current Activity:
az: Cari İş otağının seçimi:

en: Selecting current virtual desktop:
az: Cari virtual İş masasının seçimi:

en: Does nothing
az: Edilməli bir şey yoxdur

en: Shows the desktop
az: İş masasını göstərmək

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
az[0]:    və %1 başqa pəncərə
az[1]:    və %1 başqa pəncərə

en: %1 Window: | %1 Windows:
az[0]: %1 Pəncərə:
az[1]: %1 Pəncərə:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
az[0]: %1 Kiçildilmiş pəncərə:
az[1]: %1 Kiçildilmiş pəncərə:

en: Desktop %1
az: %1 İş masası

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
az: %1 ilə dəyişin

en: Show Activity Manager…
az: İş otağı menecerini göstərmək…

en: Add Virtual Desktop
az: Virtual İş masası əlavə etmək

en: Remove Virtual Desktop
az: Virtual İş masasını silmək

en: Configure Virtual Desktops…
az: Virtual İş masasını tənzimləmək…
