plasma-desktop - en to az translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
az: Açmaq

[ctx: a verb]
en: Empty
az: Boşaldın

en: Trash Settings…
az: Səbət ayarları…

en: Trash
    Empty
az: Səbəti
    Boşaltmaq

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
az[0]: Səbət
    %1 element
az[1]: Səbət
     %1 element

en: Trash
az: Səbət

en: Empty
az: Boşaldın

en: One item | %1 items
az[0]: %1 element
az[1]: %1 element
