plasma-desktop - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Opens the Plasma desktop interactive console with a file path to a script on disk.
az: Skript faylını Plasma iş masası interaktiv konsolunda açmaq.

[ctx: Note this is a KRunner keyword]
en: desktop console :q:
az: iş masası konsolu :q:

en: Opens the KWin interactive console with a file path to a script on disk.
az: Skript faylını KWin interaktiv konsolunda açmaq.

en: Open Plasma desktop interactive console
az: Plasma İş masası interaktiv konsolunu açmaq

en: Open KWin interactive console
az: KWin interaktiv konsolunu açamaq
