plasma-desktop - en to az translation catalogue (99 entries)

en: Currently being used
az: Hazırda istifadə olunur

en: Move to
    this activity
az: Bu İş otağına
    keçid

en: Show also
    in this activity
az: Yalnız bu İş otağında
    göstərmək

en: Configure
az: Tənzimləmək

en: Stop activity
az: İş otağını dayandırmaq

en: Stopped activities:
az: Dayandırılan İş otaqları:

en: Create activity…
az: İş otağı yaratmaq…

en: Activities
az: İş otaqları

en: Configure activity
az: İş otağını tənzimləmək

en: Delete
az: Silmək

en: Sorry! There was an error loading %1.
az: Təəssüf! %1 yenilənməsində xəta baş verdi.

en: Copy to Clipboard
az: Mübadilə yaddaşına kopyalayın

en: View Error Details…
az: Xətaya nəzər salın...

en: Open %1
az: %1 açın

en: About
az: Haqqında

en: Send an email to %1
az: %1 e-poçtuna məktub göndərin

[ctx: @info:tooltip %1 url]
en: Open website %1
az: %1 veb-səhifəsində

en: Copyright
az: Müəllif Hüquqları

en: License:
az: Lisenziya:

en: Authors
az: Müəlliflər:

en: Credits
az: Minnətdarlıq

en: Translators
az: Tərcüməçilər

en: Report a Bug…
az: Xəta haqqında bildirin…

en: Keyboard Shortcuts
az: Klaviatura qısayolları

en: Apply Settings
az: Ayarları tətbiq etmək

en: The settings of the current module have changed. Do you want to apply the changes or discard them?
az: Cari modulun ayarları dəyişdirildi. Siz bu dəyişiklikləri tətbiq etmək, yoxsa onları ləğv etmək istəyirsiniz

en: Apply
az: Tətbiq etmək

en: Cancel
az: İmtina

en: Open configuration page
az: Tənzimləmə səhifəsini açın

en: Left-Button
az: Sol düymə

en: Right-Button
az: Sağ düymə

en: Middle-Button
az: Orta düymə

en: Back-Button
az: Geriyə düyməsi

en: Forward-Button
az: İrəli düyməsi

en: Vertical-Scroll
az: Şaquli sürüşdürmə

en: Horizontal-Scroll
az: Üfüqi sürüşdürmə

en: Add Action
az: Fəaliyyət əlavə etmək

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
az: İş otaqlarının növünün dəyişdirilməsi imkanları admin tərəfindən məhdudlaşdırıldı

en: Layout:
az: İş otağı növü:

en: Wallpaper type:
az: Divar kağızı növü:

en: Get New Plugins…
az: Yeni Qoşmalar Almaq…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
az: İş otağı növü digər ayarları tətbiq etmədən öncə dəyişdirilməlidir

en: Apply Now
az: İndi tətbiq edin

en: Shortcuts
az: Qısayollar

en: This shortcut will activate the applet as though it had been clicked.
az: Bu qısayol vidjeti, ona kliklənmiş kimi əlavə edəcəkdir.

en: Wallpaper
az: Divar Kağızı

en: Mouse Actions
az: Siçan fəaliyyətləri

en: Input Here
az: Buraya daxil edin

en: Remove Panel
az: Paneli silmək

en: Panel Alignment
az: Paneli düzləndirmək

en: Top
az: Yuxarı

en: Left
az: Sol

en: Center
az: Mərkəz

en: Bottom
az: Aşağı

en: Right
az: Sağ

en: Visibility
az: Görünən

en: Always Visible
az: Həmişə görünən

en: Auto Hide
az: Avtomatik gizlətmək

en: Windows Can Cover
az: Pəncərə öndə

en: Windows Go Below
az: Pəncərə arxada

en: Opacity
az: Qeyri-şəffaflıq

en: Adaptive
az: Uyğunlaşdırılmış

en: Opaque
az: Qeyri-şəffaf

en: Translucent
az: Şəffaf

en: Maximize Panel
az: Tam uzanan panel

en: Floating Panel
az: Üzən panel

en: Shortcut
az: Qısayol

en: Drag to change maximum height.
az: Maksimum hündürlüyü dəyişmək üçün sürüşdürün.

en: Drag to change maximum width.
az: Maksimum eni dəyişmək üçün sürüşdürün.

en: Double click to reset.
az: Sıfırlamaq üçün iki dəfə vurun.

en: Drag to change minimum height.
az: Minimum hündürlüyü dəyişmək üçün sürüşdürün.

en: Drag to change minimum width.
az: Minimum eni dəyişmək üçün sürüşdürün.

en: Drag to change position on this screen edge.
    Double click to reset.
az: Bu ekran kənarındakı mövqeyi dəyişmək üçün sürüşdürün.
    Sıfırlamaq üçün iki dəfə vurun.

en: Add Widgets…
az: Vidjetlər əlavə edin…

en: Add Spacer
az: Ayırıcı əlavə etmək

en: More Options…
az: Digər Seçimlər...

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Drag to move
az: Tutaraq köçürün

[ctx: @info:tooltip]
en: Use arrow keys to move the panel
az: Panelin yerini dəyişmək üçün ox düymələrindən istifadə edin

en: Panel width:
az: Panel eni:

en: Panel height:
az: Panel hündürlüyü:

en: Close
az: Bağlamaq

en: Panels and Desktops Management
az: Panellərin və İş Masalarının İdarəetməsi

en: You can drag Panels and Desktops around to move them to different screens.
az: Siz Panelləri və İş Masalarının tutaraq başqa ekranlara köçürə bilərsiniz.

en: Swap with Desktop on Screen %1
az: %1 ekranında İş Masalarının yerini dəyişin

en: Move to Screen %1
az: %1 ekranına köçürün

en: %1 (primary)
az: %1 (ilkin)

en: Alternative Widgets
az: Alternativ Vidjetlər

en: Switch
az: Əvəzləmək

en: Undo uninstall
az: Geri qaytarmaq

en: Uninstall widget
az: Vidjeti silmək

en: Author:
az: Müəllif:

en: Email:
az: E-Poçt:

en: Uninstall
az: Silmək

en: All Widgets
az: Bütün vidjetlər

en: Widgets
az: Vidjet

en: Get New Widgets…
az: Yeni Vidjetlər əlavə etmək…

en: Categories
az: Kateqoriyalar

en: No widgets matched the search terms
az: Axtarış nəticəsinə uyğun heç bir vidjet tapılmadı

en: No widgets available
az: Vidjetlər tapılmadı
