plasma-desktop - en to az translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings for %1
az: %1 üçün İş otağı ayarları

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
az: Yeni İş otağı yaratmaq

[ctx: @action:button as in, 'save changes']
en: Save
az: Saxlamaq

[ctx: @label:chooser]
en: Icon:
az: Nişan:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
az: Adı:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
az: Təsviri:

[ctx: @option:check]
en: While on this activity, allow:
az: Bu iş otağnda icazə vermək:

en: Tracking file and app use
az: Faylın və tətbiqin istifadəsinin iszlənməsi

[ctx: @option:check]
en: Automatically turning off the screen
az: Ekranı avtomatik söndürmək

[ctx: @option:check]
en: Automatically shutting down or sleeping
az: Avtomatik söndürmək və ya yuxu rejiminə keçid

en: Shortcut for switching:
az: Dəyişdirmək üçün qısayol:

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
az: %1 İş otağını silmək

en: Create New…
az: Yenisini yaratmaq...

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
az: İş otaqlarını silmək

[ctx: %1 is an activity name]
en: Do you want to delete activity '%1'?
az: "%1" iş otağını silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Delete Activity
az: İş otaqlarını silmək
