plasma-desktop - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Editing Action '%1'
az: "%1" fəaliyyətinə düzəliş etmək

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
az: Görünür, fəaliyyətin adı, əmr, nişan və ya şərt etibarlı deyil.
    Buna görə də dəyişikliklər tətbiq edilməyəcəkdir.

en: Invalid action
az: Etibarsız fəaliyyət

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
az: Gostəricilərə düzəliş etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
az: Göstəricilərə düzəliş etmək:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
az: Xüsusiyyət uyğunluğu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
az: Tərkib əlaqəsi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
az: Tərkibin pozulması

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
az: Qurğu interfeysi uyğunluğu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
az: Qurğunun növü:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
az: Dəyərin adı:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
az: Bərabərdir

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
az: İbarətdir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
az: Göstəriciləri sıfırlamaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
az: Göstəricilərin dəyişikliklərini saxlamaq

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
az: Fəaliyyət nişanı, dəyişmək üçün klikləyin

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
az: Fəaliyyətin adı

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
az: Əmr:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
az: Fəaliyyəti başladacaq əmr
    Buraya, aşağıda böyük/kiçik hərflərə həssas olmayan genişlənmələrin hansısa biri və ya hamısı daxil ola bilər:
    
    %f: Cihaz üçün quraşdırılmış nöqtə - Yalnız saxlama giriş cihazları
    %d: Cihaz qovşağına yol - yalnız cihazları əngəlləmək
    %i: Cihazın identifikatoru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
az: Cihaz bu fəaliyyət üçün aşağıdakı göstəricilərə uyğun olmalıdır:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
az: Fəaliyyətin adı:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
az: Yeni fəaliyyətiniz üçün ad daxil edin

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
az: Tərcümə üçün Solid DeviceInterface siniflərindən avtomatik Masaüstü Fayllarını yaratmaq üçün alət

en: Maintainer
az: Müşayətçi

en: The device must be of the type %1
az: Bu cihaz %1 növündə olmalıdır

en: Any of the contained properties must match
az: Tərkibindəki xüsusiyyətlərdən hansısa biri uyğun olmalıdır

en: All of the contained properties must match
az: Tərkibindəki bütün xüsusiyyətlər uyğun gəlməlidir

en: The device property %1 must equal %2
az: Cihazın %1 xüsusiyyəti %2 ilə bərabər olmalıdır

en: The device property %1 must contain %2
az: Cihazın %1 xüsusiyyətində %2 olmalıdır

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
az: Görünür ki, bu əsaslandırma, bu fəaliyyət üçün düzgün deyil

en: Error Parsing Device Conditions
az: Cihazın şərtlərinin araşdırmasında səhv

en: No Action Selected
az: Fəaliyyət seçilməyib

en: Cannot be deleted
az: Silinə bilməz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
az: Silmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
az: Düzəliş…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
az: Əlavə etmək…
