plasma-desktop - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Activities
bg: Дейности

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
bg: Изтриване на дейност

en: Are you sure you want to delete '%1'?
bg: Наистина ли искате да изтриете "%1"?

en: Error loading the QML files. Check your installation.
    Missing %1
bg: Грешка при зареждането на QML файловете. Проверете вашата инсталация. 
    Липсва %1

en: General
bg: Общи

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
bg: Създаване на нова дейност

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings
bg: Настройки на дейността

[ctx: @action:button]
en: Create
bg: Създаване

en: Icon:
bg: Икона:

en: Name:
bg: Име:

en: Description:
bg: Описание:

en: Privacy:
bg: Поверителност:

en: Do not track usage for this activity
bg: Без проследяване на употребата на тази дейност

en: Shortcut for switching:
bg: Клавишна комбинация за превключване:

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
bg: Колко месеца да се поддържа историята на дейностите

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
bg: Данни за съхраняване в историята на дейностите

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
bg: Списък с приложения, чиято история на дейност да се запази

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
bg: Списък с приложения, чиято история на дейност не трябва да се запазва

en: Switching
bg: Превключване

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure %1 activity
bg: Конфигуриране на %1 дейност

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
bg: Изтриване на %1 дейност

en: Create New…
bg: Създаване нов…

en: Activity switching
bg: Превключване на дейност

[ctx: @action]
en: Walk through activities
bg: Преминаване през дейности

[ctx: @action]
en: Walk through activities (Reverse)
bg: Преминаване през дейности (в обратен ред)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_virtualDesktopSwitchEnabled)
en: Remember for each activity (needs restart)
bg: Запомняне за всяка дейност (необходимо е рестартиране)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current virtual desktop:
bg: Текущ виртуален работен плот:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Shortcuts:
bg: Клавишни комбинации:
