plasma-desktop - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Position on screen:
bg: Позиция на екрана:

en: Top
bg: Горе

en: Center
bg: Центрирано

en: Activation:
bg: Активиране:

[ctx: @option:check]
en: Activate when pressing any key on the desktop
bg: Активиране при натискане на клавиш

en: History:
bg: История:

[ctx: @option:check]
en: Remember past searches
bg: Запаметяване на предишни търсения

[ctx: @option:check]
en: Retain last search when re-opening
bg: Запазване на предишното търсене

[ctx: @option:check]
en: Activity-aware (last search and history)
bg: За дадена дейност (предишно търсене и история)

en: Clear History
bg: Изчистване на история

[ctx: @action:button %1 activity name]
en: Clear History for Activity "%1"
bg: Изчистване на историята за дейност "%1"

en: Clear History…
bg: Изчистване на историята…

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for all activities]
en: For all activities
bg: За всички дейности

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for this activity]
en: For activity "%1"
bg: За дейност "%1"

[ctx: @label]
en: Plugins:
bg: Приставки:

[ctx: @action:button]
en: Configure Enabled Search Plugins…
bg: Конфигуриране на активираните приставки за търсене…
