plasma-desktop - en to bg translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
bg: Колко месеца да се поддържа историята на дейностите

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
bg: Данни за съхраняване в историята на дейностите

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
bg: Списък с приложения, чиято история на дейност да се запази

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
bg: Списък с приложения, чиято история на дейност не трябва да се запазва

[ctx: unlimited number of months]
en: Forever
bg: Завинаги

en: Forget the last hour
bg: Забравяне за последния час

en: Forget the last two hours
bg: Забравяне за последните два часа

en: Forget a day
bg: Забравяне за деня

en: Forget everything
bg: Забравяне на всичко

[ctx: unit of time. months to keep the history]
en:  month |  months
bg[0]:  месец
bg[1]:  месеци

[ctx: for in 'keep history for 5 months']
en: For
bg: За

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, messageWidget)
en: Cleared the activity history.
bg: Изчистване на историята на дейността.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelKeepHistory)
en: Keep history:
bg: Запазване на историята:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonClearRecentHistory)
en: Clear History
bg: Изчистване на историята

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberAllApplications)
en: For a&ll applications
bg: За &всички приложения

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDontRememberApplications)
en: &Do not remember
bg: &Без запаметяване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberSpecificApplications)
en: O&nly for specific applications:
bg: Само за конкретни приложения:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRememberDocuments)
en: Remember opened documents:
bg: Запомняне на отворени документи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_blockedByDefault)
en: Blacklist applications not on the list
bg: Приложения за черен списък, които не са в списъка
