kcm_solid_actions - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Editing Action '%1'
bg: Редактиране на действие "%1"

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
bg: Изглежда името на действието, командата, иконата или условието не са валидни.
    Затова промените няма да бъдат приложени.

en: Invalid action
bg: Неправилно действие

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
bg: Редактиране на параметър

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
bg: Вид параметър:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
bg: Съвпадение на свойствата

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
bg: Събиране на съдържанието

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
bg: Разделяне на съдържанието

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
bg: Съвпадение на интерфейса на устройството

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
bg: Вид устройство:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
bg: Име на стойност:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
bg: Съвпада с

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
bg: Съдържа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
bg: Връщане на параметъра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
bg: Запазване промените в параметъра

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
bg: Икона за действието. Натиснете за смяна.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
bg: Име на действие

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
bg: Команда:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
bg: Команда, задействана от действието
    Може да включва някое или всички от следните:
    
    %f: Точка на монтиране на устройството. Само за устройства за съхраняване на данни
    %d: Път до възела на устройството. Само за блокови устройства
    %i: Идентификатор на устройството

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
bg: За това действие устройствата трябва да съвпадат по следните параметри:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
bg: Име на действието:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
bg: Въведете име за новото действие

en: Solid Action Desktop File Generator
bg: Създаване на препратки за работния плот от действия

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
bg: Инструмент за автоматично създаване на препратки за работния плот от класове на Solid DeviceInterface

en: Maintainer
bg: Разработчик

en: The device must be of the type %1
bg: Устройството трябва да е от вида %1

en: Any of the contained properties must match
bg: Някое от свойствата трябва да съвпада

en: All of the contained properties must match
bg: Всички свойства трябва да съвпадат

en: The device property %1 must equal %2
bg: Свойството на устройството %1 трябва да съвпада с %2

en: The device property %1 must contain %2
bg: Стойността на %1 на устройството трябва да съдържа %2

en: Solid Device Actions Editor
bg: Редактор на действия за устройства Solid

en: Solid Device Actions Control Panel Module
bg: Модул за контролния панел на редактора на действия за устройства Solid

en: Port to Plasma 5
bg: Порт към Plasma 5

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
bg: Изглежда, че предикатът за това действие не е валиден.

en: Error Parsing Device Conditions
bg: Грешка при обработване условията на устройството

en: No Action Selected
bg: Не е избрано действие

en: Cannot be deleted
bg: Не може да бъде изтрито

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
bg: Премахване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
bg: Редактиране…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
bg: Добавяне…
