knetattach - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
bg: Въведете име за <i>Уеб директория</i>, както и сървър, порт и директория за използване и натиснете бутона "Запис и връзка".

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
bg: Въведете име за <i>Сигурна връзка (SSH)</i>, както и сървър, порт и директория за използване и натиснете бутона "Запис и връзка".

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
bg: Въведете име за <i>Трансфер на файлове (FTP)</i>, както и сървър, порт и директория за използване и натиснете бутона "Запис и връзка".

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
bg: Въведете име за <i>Мрежови диск на Майкрософт Уиндоус</i>, както и сървър, порт и директория за използване и натиснете бутона "Запис и връзка".

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
bg: Грешка при установяване на връзка. Моля, проверете настройките и опитайте отново.

en: Save && C&onnect
bg: Запазване и свързване

en: C&onnect
bg: &Свързване

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
bg: Помощник за добавяне на мрежови директории

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
bg: Добавяне на мрежова директория

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
bg: Изберете типа на мрежовата директория, към която искате да се свържете и натиснете бутона "Напред".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
bg: По&следни връзки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
bg: &Уеб директория (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
bg: Си&гурна връзка (SSH)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
bg: &Трансфер на файлове (FTP)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
bg: &Мрежови диск на Майкрософт Уиндоус

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
bg: Информация за мрежовата директория

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
bg: И&ме:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
bg: По&требител:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
bg: &Сървър:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
bg: Пор&т:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
bg: &Протокол:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
bg: &Директория:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
bg: Кодиране:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
bg: С&ъздаване на икона за директория

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
bg: &Използване на защитена връзка

en: KDE Network Wizard
bg: Помощник за мрежата
