plasma-desktop - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Appearance
bg: Външен вид

en: (Empty)
bg: (Празно)

en: Input method list:
bg: Списък на метода за въвеждане:

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: Font:
bg: Шрифт:

en: Use custom:
bg: Използване на персонализиран:

en: Select Font…
bg: Избиране на шрифт

[ctx: The arrangement of icons in the Panel]
en: Panel icon size:
bg: Размер на иконите на панела:

en: Small
bg: Малък

en: Scale with Panel height
bg: Мащабиране с височината на панела

en: Scale with Panel width
bg: Мащабиране с широчината на панела

[ctx: @title:window]
en: Select Font
bg: Избиране на шрифт

en: Show
bg: Показване

en: Hide %1
bg: Скриване на %1

en: Configure Input Method
bg: Конфигуриране на метода за въвеждане

en: Reload Config
bg: Презареждане на конфигурацията

en: Exit Input Method
bg: Изход от метода за въвеждане

en: Input Method Panel
bg: Метод на въвеждане за панел
