plasma-desktop - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
bg: Използван преди време

en: Used more than a year ago
bg: Използван преди повече от година

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
bg[0]: Използван преди месец
bg[1]: Използван преди %1 месеца

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
bg[0]: Използван преди ден
bg[1]: Използван преди %1 дни

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
bg[0]: Използван преди час
bg[1]: Използван преди %1 часа

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
bg[0]: Използван преди минута
bg[1]: Използван преди %1 минути

en: Used a moment ago
bg: Използван преди малко

en: Walk through activities
bg: Преминаване през дейности

en: Walk through activities (Reverse)
bg: Преминаване през дейности (в обратен ред)
