kcmcomponentchooser - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Other…
bg: Други…

en: Select default archive manager
bg: Избиране на архивираща програма по подразбиране

en: Select default browser
bg: Избиране на браузър по подразбиране

en: Select default e-mail client
bg: Избиране на пощенски клиент по подразбиране

en: Select default file manager
bg: Избиране на файлов мениджър по подразбиране

en: Select default map
bg: Избиране на карта по подразбиране

en: Select default image viewer
bg: Избиране на програма за преглед на изображения по подразбиране

en: Select default music player
bg: Избиране на музикален плеър по подразбиране

en: Select default PDF viewer
bg: Избиране на програма за преглед на файлове PDF по подразбиране

en: Select default dialer application
bg: Избиране на приложение по подразбиране за телефонно набиране

en: Select default terminal emulator
bg: Избиране на терминален емулатор по подразбиране

en: Select default text editor
bg: Избиране на текстов редактор по подразбиране

en: Select default video player
bg: Избиране на видео плеър по подразбиране

en: Details
bg: Подробности

en: This application can also open these file types:
bg: Това приложение може да отвори и следните видове файлове:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
bg: %1 (Понастоящем отворен в %2)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
bg: Отваряне на всички в %1

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
bg: За това приложение няма информация, че поддържа следните видове файлове, но може и да има възможност да ги отвори въпреки това.

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
bg: Принудително отваряне на всички в %1

en: Configure Manually…
bg: Ръчно настройване…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
bg: „%1“ изглежда не поддържа следните типове mime, свързани с този вид на приложение: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
bg: Възможно е това приложение да не може да отваря всички видове файлове.

[ctx: @action:button]
en: View Details
bg: Подробности

[ctx: Internet related application’s category’s name]
en: Internet
bg: Интернет

en: Web browser:
bg: Преглед на интернет:

en: Email client:
bg: Електронна поща:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
bg: Телефонни номера:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
bg: Мултимедия

en: Image viewer:
bg: Преглед на изображения:

en: Music player:
bg: Музикален плеър:

en: Video player:
bg: Видео плеър:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
bg: Документи

en: Text editor:
bg: Текстов редактор:

en: PDF viewer:
bg: Преглед на файлове PDF:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
bg: Помощни програми

en: File manager:
bg: Управление на файлове:

en: Terminal emulator:
bg: Терминален емулатор:

en: Archive manager:
bg: Архивиране:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
bg: Карта:
