kcmkded - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
bg: Спирането на услугата е неуспешно: %1

en: Failed to start service: %1
bg: Стартирането на услугата е неуспешно: %1

en: Failed to stop service.
bg: Спирането на услугата е неуспешно.

en: Failed to start service.
bg: Стартирането на услугата е неуспешно.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
bg: Неуспешно уведомяване на KDE Service Manager (kded6) за запазена промяна: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
bg: Ако деактивирате нещо тук, за да решите някакъв проблем, моля, <link url='%1'>изпратите и доклад за грешка.</link>

[ctx: @info:status inlinemessage]
en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
bg: Понастоящем мениджърът на услуги в заден план  (kded6) не работи. Уверете се, че той е инсталиран правилно.

[ctx: @info:status inlinemessage]
en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
bg: Някои услуги се деактивират сами след ръчно стартиране, ако не са необходими в настоящата среда.

[ctx: @info:status inlinemessage]
en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
bg: Някои услуги автоматично бяха стартирани/спрени, когато мениджърът на услуги в заден план (kded6) се рестартира, за да бъдат приложени вашите промени.

[ctx: @item:inlistbox]
en: All Services
bg: Всички услуги

[ctx: @item:inlistbox List running services]
en: Running
bg: Изпълнява се

[ctx: @item:inlistbox List not running services]
en: Not Running
bg: Не се изпълнява

[ctx: @title:group list section]
en: Startup Services
bg: Услуги при начален старт

[ctx: @title:group list section]
en: Load-on-Demand Services
bg: Услуги, зареждани при поискване

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
bg: Изключване на автоматичното зареждане на %1 при стартиране

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
bg: Включване на автоматичното зареждане на %1 при стартиране

[ctx: @info:whatsthis Accessible description]
en: Toggle automatically loading this service on startup
bg: Превключване на автоматичното зареждане на тази услуга при стартиране

[ctx: @info:status]
en: Not running
bg: Спряна

[ctx: @info:status]
en: Running
bg: Изпълнява се

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
bg: Спиране на %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
bg: Стартиране на %1

[ctx: @action:button]
en: Stop Service
bg: Спиране на услуга

[ctx: @action:button]
en: Start Service
bg: Стартиране на услуга
