plasma-desktop - en to bg translation catalogue (16 entries)

[ctx: @action:button opens layout chooser %1 is current]
en: Keyboard Layout: %1
bg: Клавиатурни подредби: %1

[ctx: @info:placeholder in textfield]
en: Username
bg: Потребителско име

[ctx: @info:placeholder in textfield]
en: Password
bg: Парола

[ctx: @action:button Accessible name]
en: Log in
bg: Вход

[ctx: @action:button]
en: Log In
bg: Влизане

[ctx: @info:status]
en: Caps Lock is on
bg: Клавишът "Caps Lock" е натиснат

[ctx: Suspend to disk]
en: Hibernate
bg: Хибернация

[ctx: @action:button Suspend to RAM]
en: Sleep
bg: Приспиване

[ctx: @action:button]
en: Restart
bg: Рестартиране

[ctx: @action:button]
en: Shut Down
bg: Изключване

[ctx: @action:button For switching to a username and password prompt]
en: Other…
bg: Други…

[ctx: @info:usagetip]
en: Type in Username and Password
bg: Въведете потребителско име и парола

[ctx: @action:button]
en: List Users
bg: Списък на потребителите

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
bg: Виртуална клавиатура

[ctx: @info:status]
en: Login Failed
bg: Неуспешно влизане

[ctx: @action:button opens sessions menu %1 is current]
en: Desktop Session: %1
bg: Сесия на работния плот: %1
