joystick - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Next
br: A heul

en: Communication Error
br: Fazi ar gehentiñ

en: The given device %1 could not be opened: %2
br: N'eo ket bet digoret an drobarzhell roet %1 : %2

en: The given device %1 is not a joystick.
br: N'eo ket ul lanker-c'hoari an drobarzhell roet %1.

en: Device:
br: Trobarzhell :

en: Buttons:
br: Nozelioù :

en: State
br: Rannvro

en: Axes:
br: Aheloù :

en: Value
br: Gwerzh

en: Unknown Device
br: Trobarzhell dianav

en: Device Error
br: Fazi er drobarzhell
