kxkb - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
br: Gwintañ da reizhadur ar stokellaoueg a heul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
br: Skridennad :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Keyboard &model:
br: &Gobari ar Stokellaoueg :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
br: Politikerez gwintañ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
br: &Hollek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
br: &Prenestr

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
br: Barek

en: Layout
br: Doare

en: Label
br: Skridennad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
br: L&oc'hañ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
br: &Feur :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
br: &Dale :
