kaccess - en to br translation catalogue (9 entries)

en: The Shift key is now active.
br: Bev eo stokell Pennlizh.

en: The Shift key is now inactive.
br: Marv eo stokell Pennlizh bremañ.

en: The Win key is now active.
br: Bev eo stokell Prenestr.

en: The Win key is now inactive.
br: Marv eo stokell Prenestr bremañ.

en: The Caps Lock key has been activated.
br: Bev eo stokell Krouilh Pennlizh.

en: The Caps Lock key is now inactive.
br: Marv eo stokell Krouilh Pennlizh bremañ.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
br: Marv eo stokell Arsav dibuniñ bremañ.

en: Warning
br: Diwallit

en: Author
br: Oberour
