kcmaccess - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: AltGraph
bs: AltGr

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
bs: Pritisnite %1 dok su aktivni NumLock, CapsLock i ScrollLock

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
bs: Pritisnite %1 dok su aktivni CapsLock i ScrollLock

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
bs: Pritisnite %1 dok su aktivni NumLock i ScrollLock

en: Press %1 while ScrollLock is active
bs: Pritisnite %1 dok je aktivan ScrollLock

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
bs: Pritisnite %1 dok su aktivni NumLock i CapsLock

en: Press %1 while CapsLock is active
bs: Pritisnite %1 dok je aktivan CapsLock

en: Press %1 while NumLock is active
bs: Pritisnite %1 dok je aktivan NumLock

en: Press %1
bs: Pritisnite %1

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
bs: Isključi ljepljive tastere kada se dva tastera istovremeno pritisnu

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
bs: Odskačući tasteri
