kde 49i410 - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: General
bs: Opšte

en: Remove from Favorites
bs: Ukloni iz omiljenih

en: Add to Favorites
bs: Dodaj u omiljene

en: Show applications as:
bs: Prikaži aplikaciju kao:

en: Name only
bs: Samo ime

en: Description only
bs: Samo opis

en: Name (Description)
bs: Ime (Opis)

en: Description (Name)
bs: Opis (ime)

en: Expand search to bookmarks, files and emails
bs: Proširi pretragu na zabilješke, datoteke i e-poštu

en: Align search results to bottom
bs: Svrstajte rezultate pretrage na dno
