kdeplasma-addons - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
bs: Izgled

en: (Empty)
bs: (Prazno)

en: Configure Input Method
bs: Konfiguriši unosni metod

en: Reload Config
bs: Ponovo učitaj postavu

en: Exit Input Method
bs: Izađi iz ulaznog metoda
