plasma - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Stopped activities:
bs: Stopirane aktivnosti:

en: Activities
bs: Aktivnosti

en: Delete
bs: Obriši

en: License:
bs: Dozvola:

en: Apply Settings
bs: Primijeni postavke

en: The settings of the current module have changed. Do you want to apply the changes or discard them?
bs: Postavke trenutnog modula su promijenjene. Da li želite da primjenite promjene ili da ih odbacite?

en: Apply
bs: Primjeni

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Left-Button
bs: Lijevo dugme

en: Right-Button
bs: Desno dugme

en: Middle-Button
bs: Srednje dugme

en: Vertical-Scroll
bs: Uspravno klizanje

en: Horizontal-Scroll
bs: Vodoravno klizanje

en: Shift
bs: Pomjeraj

en: Add Action
bs: Dodaj akciju

en: Layout:
bs: Raspored:

en: Wallpaper
bs: Pozadina

en: Mouse Actions
bs: Radnje mišem

en: Input Here
bs: Unesi ovdje

en: Remove Panel
bs: Ukloni panel

en: Panel Alignment
bs: Ravnanje panela

en: Left
bs: Lijevo

en: Center
bs: Centar

en: Right
bs: Desno

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Always Visible
bs: Uvijek vidljivo

en: Auto Hide
bs: Automatsko sakrivanje

en: Windows Can Cover
bs: Prozor može pokriti

en: Windows Go Below
bs: Prozor ide ispod

en: Maximize Panel
bs: Uvećaj panel

en: Add Spacer
bs: Dodaj razmaknicu

en: Close
bs: ZatvorI

en: Switch
bs: Prekidač

en: Author:
bs: Autor:

en: Uninstall
bs: Deinstaliraj

en: Widgets
bs: Grafičke kontrole

en: Categories
bs: Kategorije
