kde5 - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Location
bs: Lokacija

en: Icons
bs: Ikone

en: Filter
bs: Filtar

en: File name pattern:
bs: Obrazac imena datoteke:

en: File types:
bs: Vrste datoteka:

en: Select All
bs: Izaberi Sve

en: Deselect All
bs: Poništi izbor

en: Lock in place
bs: Zaključaj u mjestu

en: Sorting:
bs: Sortiranje:

en: None
bs: Ništa

en: Default
bs: Podrazumijevani

en: Full path
bs: Puna staza

en: Custom title
bs: Prilagođen naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Preview Plugins
bs: Pregledati plugine
