plasma-desktop - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Activities
ca: Activitats

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
ca: Suprimeix una activitat

en: Are you sure you want to delete '%1'?
ca: Esteu segur que voleu suprimir «%1»?

en: Error loading the QML files. Check your installation.
    Missing %1
ca: Error en carregar els fitxers QML. Verifiqueu la instal·lació.
    Manca %1

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
ca: Crea una activitat nova

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings
ca: Configuració de l'activitat

[ctx: @action:button]
en: Create
ca: Crea

en: Icon:
ca: Icona:

en: Name:
ca: Nom:

en: Description:
ca: Descripció:

en: Privacy:
ca: Privadesa:

en: Do not track usage for this activity
ca: No segueixis l'ús d'aquesta activitat

en: Shortcut for switching:
ca: Drecera per a alternar:

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
ca: Quants mesos cal mantenir l'historial d'activitat

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
ca: Quines dades cal mantenir a l'historial d'activitat

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
ca: Llista de les aplicacions de les quals es desarà l'historial

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
ca: Llista de les aplicacions de les quals no es desarà l'historial

en: Switching
ca: Canvi

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure %1 activity
ca: Configura l'activitat %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
ca: Suprimeix l'activitat %1

en: Create New…
ca: Crea nova…

en: Activity switching
ca: Canvi d'activitats

[ctx: @action]
en: Walk through activities
ca: Recorre les activitats

[ctx: @action]
en: Walk through activities (Reverse)
ca: Recorre les activitats (invers)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_virtualDesktopSwitchEnabled)
en: Remember for each activity (needs restart)
ca: Recorda per a cada activitat (cal reiniciar)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current virtual desktop:
ca: Escriptori virtual actual:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Shortcuts:
ca: Dreceres:
