plasma-desktop - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: This module lets you configure the file indexer and search functionality.
ca: Aquest mòdul permet configurar la funcionalitat de l'indexador i cerca de fitxers.

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
ca: Això desactivarà la cerca de fitxers en el KRunner i en els menús del llançador, i eliminarà la visualització de metadades ampliades a totes les aplicacions KDE.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
ca: Voleu suprimir les dades desades d'índex? S'alliberarà %1 d'espai, però si més tard es reactiva la indexació, es tornarà a crear l'índex sencer des de zero. Això pot trigar una estona, depenent de la quantitat de fitxers que hi hagi.

en: Delete Index Data
ca: Suprimeix les dades d'índex

en: The system must be restarted before these changes will take effect.
ca: Cal reiniciar el sistema perquè aquests canvis tinguin efecte.

[ctx: @action:button]
en: Restart
ca: Reinicia

en: File Search helps you quickly locate all your files based on their content.
ca: La cerca de fitxers us ajuda a localitzar ràpidament tots els fitxers basant-se en el seu contingut.

en: Enable File Search
ca: Activa la cerca de fitxers

en: Also index file content
ca: Indexa també el contingut dels fitxers

en: Index hidden files and folders
ca: Indexa els fitxers i carpetes ocults

en: Status: %1, %2% complete
ca: Estat: %1, %2% complet

en: Pause Indexer
ca: Posa en pausa l'indexador

en: Resume Indexer
ca: Reprèn l'indexador

en: Currently indexing: %1
ca: Actualment s'està indexant: %1

en: Folder specific configuration:
ca: Configuració específica de carpeta:

en: Start indexing a folder…
ca: Inicia la indexació d'una carpeta…

en: Stop indexing a folder…
ca: Atura la indexació d'una carpeta…

en: Not indexed
ca: No indexada

en: Indexed
ca: Indexada

en: Delete entry
ca: Suprimeix l'entrada

en: Select a folder to include
ca: Seleccioneu una carpeta a incloure

en: Select a folder to exclude
ca: Seleccioneu una carpeta a excloure
