plasma-desktop - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Position on screen:
ca: Posicionament a la pantalla:

en: Top
ca: A dalt

en: Center
ca: Al centre

en: Activation:
ca: Activació:

[ctx: @option:check]
en: Activate when pressing any key on the desktop
ca: Activa en prémer qualsevol tecla a l'escriptori

en: History:
ca: Historial:

[ctx: @option:check]
en: Remember past searches
ca: Recorda les cerques antigues

[ctx: @option:check]
en: Retain last search when re-opening
ca: Manté la cerca anterior en tornar a obrir

[ctx: @option:check]
en: Activity-aware (last search and history)
ca: Segons l'activitat (cerca i historial anterior)

en: Clear History
ca: Neteja l'historial

[ctx: @action:button %1 activity name]
en: Clear History for Activity "%1"
ca: Neteja l'historial per a l'activitat «%1»

en: Clear History…
ca: Neteja l'historial…

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for all activities]
en: For all activities
ca: Per a totes les activitats

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for this activity]
en: For activity "%1"
ca: Per a l'activitat «%1»

[ctx: @label]
en: Plugins:
ca: Connectors:

[ctx: @action:button]
en: Configure Enabled Search Plugins…
ca: Configura els connectors de cerca habilitats…
