plasma-desktop - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Editing Action '%1'
ca: Edició de l'acció «%1»

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
ca: Sembla que el nom de l'acció, ordre, icona, o condició no són vàlids.
    Per tant, no s'aplicaran els canvis.

en: Invalid action
ca: Acció no vàlida

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
ca: Edita el paràmetre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
ca: Tipus de paràmetre:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
ca: Coincidència de la propietat

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
ca: Conjunció del contingut

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
ca: Disjunció del contingut

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
ca: Coincidència de la interfície del dispositiu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
ca: Tipus de dispositiu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
ca: Nom del valor:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
ca: Iguals

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
ca: Conté

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
ca: Reinicia el paràmetre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
ca: Desa els canvis al paràmetre

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
ca: Icona d'acció, cliqueu-hi per a canviar-lo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
ca: Nom de l'acció

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
ca: Ordre:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
ca: L'ordre que activarà l'acció
    Aquesta pot incloure qualsevol o totes de les següents expansions sense distinció entre majúscules i minúscules:
    
    %f: el punt de muntatge per al dispositiu -només dispositius d'accés d'emmagatzematge-
    %d: camí al node del dispositiu -només dispositius de blocs-
    %i: l'identificador del dispositiu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
ca: Els dispositius han de satisfer els paràmetres següents per a aquesta acció:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
ca: Nom de l'acció:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
ca: Introduïu el nom de la nova acció

en: Solid Action Desktop File Generator
ca: Generador de fitxers «Desktop» d'acció del Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
ca: Eina per a generar automàticament fitxers «Desktop» des de classes «DeviceInterface» del Solid per a la seva traducció

en: Maintainer
ca: Mantenidor

en: The device must be of the type %1
ca: El dispositiu ha de ser del tipus %1

en: Any of the contained properties must match
ca: Qualsevol de les propietats contingudes s'ha de satisfer

en: All of the contained properties must match
ca: Totes les propietats contingudes s'han de satisfer

en: The device property %1 must equal %2
ca: La propietat %1 del dispositiu ha de ser igual que %2

en: The device property %1 must contain %2
ca: La propietat %1 del dispositiu ha de contenir %2

en: Solid Device Actions Editor
ca: Editor d'accions de dispositiu del Solid

en: Solid Device Actions Control Panel Module
ca: Mòdul del plafó de control d'accions dels dispositius del Solid

en: Port to Plasma 5
ca: Adaptació al Plasma 5

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
ca: Sembla que el predicat per a aquesta acció no és vàlid.

en: Error Parsing Device Conditions
ca: Error en analitzar les condicions del dispositiu

en: No Action Selected
ca: No s'ha seleccionat cap acció

en: Cannot be deleted
ca: No es pot suprimir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
ca: Elimina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
ca: Edita…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
ca: Afegeix…
