plasma-desktop - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Primary (default)
ca: Primari (predeterminat)

en: Portrait
ca: Vertical

en: Landscape
ca: Apaïsat

en: Inverted Portrait
ca: Vertical invertit

en: Inverted Landscape
ca: Apaïsat invertit

en: Follow the active screen
ca: Segueix la pantalla activa

en: Fit to Output
ca: Ajusta a la sortida

en: Fit Output in tablet
ca: Ajusta a la sortida en una tauleta

en: Custom size
ca: Mida personalitzada

en: No drawing tablets found.
ca: No s'ha trobat cap tauleta de dibuix.

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
ca: Dispositiu:

en: Target display:
ca: Pantalla de destinació:

en: Orientation:
ca: Orientació:

en: Left-handed mode:
ca: Mode esquerrà:

en: Area:
ca: Àrea:

en: Resize the tablet area
ca: Redimensiona l'àrea de la tauleta

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
ca: Bloqueja la relació d'aspecte

en: Tool Button 1
ca: Botó d'eina 1

en: Tool Button 2
ca: Botó d'eina 2

en: Tool Button 3
ca: Botó d'eina 3

[ctx: @label:listbox The pad we are configuring]
en: Pad:
ca: Teclat:

en: None
ca: Sense

en: Button %1:
ca: Botó %1:
