plasma-desktop - en to ca translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
ca: Obre

[ctx: a verb]
en: Empty
ca: Buida

en: Trash Settings…
ca: Configuració de la paperera…

en: Trash
    Empty
ca: Paperera
    Buida

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
ca[0]: Paperera
    Un element
ca[1]: Paperera
    %1 elements

en: Trash
ca: Paperera

en: Empty
ca: Buida

en: One item | %1 items
ca[0]: Un element
ca[1]: %1 elements
