plasma-desktop - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
ca: Ha fallat en aturar el servei: %1

en: Failed to start service: %1
ca: Ha fallat en iniciar el servei: %1

en: Failed to stop service.
ca: Ha fallat en aturar el servei.

en: Failed to start service.
ca: Ha fallat en iniciar el servei.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
ca: Ha fallat en notificar al Gestor de servei del KDE («kded6») del canvi desat: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
ca: Si esteu desactivant alguna cosa aqui per a intentar solucionar un problema, <link url='%1'>envieu també un informe d'error sobre això.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
ca: Actualment el gestor de serveis en segon pla («kded6») no està en execució. Comproveu que estigui instal·lat correctament.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
ca: Alguns serveis es desactiven a si mateixos un altre cop que s'inicien manualment si no són útils a l'entorn actual.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
ca: Alguns serveis s'han aturat/iniciat automàticament quan el gestor de serveis en segon pla («kded6») s'ha reiniciat per a aplicar els canvis.

en: All Services
ca: Tots els serveis

[ctx: List running services]
en: Running
ca: En execució

[ctx: List not running services]
en: Not Running
ca: No estan en execució

en: Startup Services
ca: Serveis d'inicialització

en: Load-on-Demand Services
ca: Serveis de càrrega sota demanda

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
ca: Desactiva la càrrega automàtica de %1 en iniciar

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
ca: Activa la càrrega automàtica de %1 en iniciar

en: Toggle automatically loading this service on startup
ca: Commuta la càrrega automàtica d'aquest servei en iniciar

en: Not running
ca: Aturat

en: Running
ca: En execució

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
ca: Atura %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
ca: Inicia %1

en: Stop Service
ca: Atura el servei

en: Start Service
ca: Inicia el servei
