plasma-desktop - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Minimize All Applet Active Indicator
ca: Minimitza tots els indicadors actius de miniaplicació

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
ca: Restaura les finestres

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
ca: Minimitza totes les finestres

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
ca: Restaura les finestres minimitzades anteriorment

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
ca: Mostra l'escriptori minimitzant totes les finestres

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
ca: Ullada a l'escriptori

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
ca: Atura la ullada a l'escriptori

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
ca: Retorna les finestres a les seves posicions originals

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
ca: Mostra temporalment l'escriptori en moure les finestres cap a fora
